2019 Dünya Motokros Şampiyonası MXGP Türkiye

2019 MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası Afyon’da!

Dünyanın en iyi motokros yarışçıları 2019 yılında tekrar Türkiye’ye geliyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde 2018 yılında ilk defa Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen ve tüm organizasyon olarak tam not alan MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası 2019 yılında yeniden Afyon’da koşulacak.

2019 MXGP Türkiye Dünya Motokros Şampiyonası Afyon Yarış Tarihi
Afyon Motor Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilen Dünya Motokros Şampiyonası 7-8 Eylül 2019tarihlerinde Afyon’da düzenlenecek.

Uluslararası Motosiklet Federasyonu’ndan tam not alan Dünya Motokros Şampiyonası MXGP Türkiye ayağında bu defa MXGP ve MXGP2 mücadelelerinin yanı sıra kadınların mücadele ettiği MX Woman kategorisi de start alacak.

2018 yılında dünyanın en iyi motokros pisti seçilen Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi’nde inşa edilen Türkiye MXGP Motokros Pisti 2019 yılında daha da geliştirilerek yarışlara ev sahipliği yapacak.

2019 MXGP Türkiye – 2019 Dünya Motokros Şampiyonası ile ilgili detaylar belli oldukça değerli takipçilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu