2021 Pan America özellikleri ve fiyatı

2021 Pan America özellikleri ve fiyatıyla birlikte merak edilen bir motor modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda bu motosikletten detaylıca söz edeceğiz.

Harley Davidson, sunduğu kaliteli motor modelleri ile birlikte müşterilerini memnun etmeyi başaran popüler firmalardan birisi olmakta. Genel olarak motosiklet üretimine ağırlık veren bu markanın sunduğu serilerden birisi de Pan America olarak yer alıyor. Bu seride 2 farklı model bulunuyor. Bunlardan birisi Pan America 1250 iken diğeri Pan America 1250 Special olarak karşımıza çıkıyor. 2021 model bu motorlar, macera tutkunları için birebir bir motosiklet olmakta.

2021 Pan America özellikleri ve fiyatı

Motosiklet denince akla gelen firmalardan birisi olan Harley Davidson markasının üretmiş olduğu 2021 model Pan America 1250 serisi, 2 farklı model ile birlikte kullanıcılarına el sallıyor. Macera arayanlar için harika bir tercih olan bu modeller, uzun yol yapanlar ve seyahati sevenler için güzel bir seçenek olmakta.

2021 Pan America özellikleri

Görünümüyle birlikte insanları etkileyen bu modelin sunduğu özelliklerden birisi konforu olmakta. Her ayrıntısına kadar detaylıca tasarlanmış olan motosiklet, uzun yollarda ve zorlu arazilerde dahi konforu üst düzey tutmaya çalışıyor. Yakıt verimliliği üst düzey tutan Pan America 1250, daha az yakıt ile daha çok mesafe gitmeye imkan tanıyor. Farklı bir tasarım ile sürücülerini karşılayan bu motorun zorlu iklim koşullarında dahi rahatlıkla kullanılabildiği tespit edildi.

2021 Pan America özellikleri arasında teknik detaylar da yer almakta. Modelde yer alan motor Revolution Max 1250 olarak açıklanıyor. 128 nm maksimum torka sahip bu araçta multimedya sistemi de yerini almış durumda. Türkçe desteği bulunan dijital sistemde bluetooth desteği ve renkli TFT ekran yer alıyor. Bunun dışında ekran üzerinden konuşma, USB ile telefon şarj etme ve çeşitli göstergeler gibi özellikler multimedya sistemine eklenmiş durumda.

1.252 cc silindir hacmine sahip olan modelin fiyatları da bir o kadar uygun olmakta. 28.800 € fiyata satılan Pan America 1250’nin yanı sıra 2021 model Pan America 1250 Special modeli 32.300 € fiyat ile karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu