Aprilia RS4 125 modelinin özellikleri

Pek çok motor modeli bulunuyor. Bu motorlardan birisi olan Aprilia RS4 125 modelinin özellikleri müşteriler tarafından merak ediliyor.

Aprilia, yıllardır bu işin içerisinde yer alan bir İtalyan marka. Önceleri bisiklet üreticisi olan marka sonraları motosiklet işine girerek dünyaya açılmaya başladı. Kısa sürede popüler hale gelen Aprilia, günümüzün tanınan motosiklet üreticilerinden birisi olmakta. Aprilia RS4 125, Türkiye’de uygun fiyata satılan motosikletlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu motosiklet hakkında almak isteyen müşterilerin bilmesi gereken birçok şey mevcut.

Aprilia RS4 125 modelinin özellikleri ve fiyatı

Yarış tutkunları, uygun fiyata bir yarış aracı bulmaya çalışmış olmalıdır ki bu konuda motorcuların karşısına Aprilia RS4 125 modeli çıkıyor. Hem düşük fiyatlı olmasıyla hem de bazı yarışçıların tercih ettiği bir motor modeli olmasıyla ön plana çıkan Aprilia RS4 125, sürücülere pek çok ayrıcalık tanıyor.

Motosikletin tasarımından söz etmek gerekirse modelin dizaynı oldukça sade bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yarış aracı görünümüne sahip bu model, fazla özellik barındırmaması ve genellikle motora ağırlık verilmesi sebebiyle uygun bir fiyattan alınabiliyor. “Nefes alsın yeter.” şeklinde düşünenler için yani teknolojiden çok hıza odaklananlar için güzel bir tercih olan bu motorun silindir hacmi 124,8 cc olarak karşımıza çıkmakta. 15,6 beygir güce sahip olan motorun azami torku 11 nm olarak açıklanıyor. Manuel 6 vitesli bir araç olan Aprilia RS4 125, 135 kilogram ağırlığa sahip.

Aprilia RS4 125 modelinin özellikleri

14,5 litre yakıt kapasitesi ile müşterilerinin karşısına çıkan bu araç, ön ve arka fren diske ev sahipliği yapıyor. Enjeksiyonlu yakıt besleme sistemi sayesinde performansı üst düzeye çıkarmaya gayret gösteren model başlangıç yarışçıları için ideal bir yarış aracı olmakta.

Euro 3 uyumluluğa sahip bu aracın fiyatı ise oldukça uygun. Aprilia RS4 125 modelinin özellikleri dışında fiyatı da merak edilen bir konu olmakta. Uygun fiyata yarış aracı arayanlar için makul bir fiyat ile müşterilerin karşısına çıkan bu motosikletin fiyatı 52.900 TL olarak yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu