Aprilia Tuono 125 özellikleri ve fiyatı

Aprilia Tuono 125 özellikleri ve fiyatı ile birlikte merak edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda merak edilen detaylardan bahsediyor olacağız.

Aprilia, 1945 yılında İtalya’da kurulan ve günümüzde Noale şehrinde genel merkezi bulunan bir firma. Cavaliere Alberto Beggio tarafından kurulan bu marka başlangıçta bisiklet üreticiliği yaparak bu işe girişti. Sonraları moped, scooter ve motosiklet işine giren firma, kendini yavaş yavaş büyütmeye başladı. Zaman içerisinde tanınırlığı artan ve popüler hale gelen Aprilia, günümüzün bilinen firmaları arasında bulunuyor. Ürettiği pek çok motosiklet modeli ile sürücülerin ilgisini çeken Aprilia, halen gelişmesini sürdürüyor.

Aprilia Tuono 125 özellikleri ve fiyatı

Aprilia Tuono 125 modelinden sürücülerin ilgisini çeken detaylardan birisi de dizayn olmakta. Motorun tasarımı incelendiğinde sadeliği ve modernliği ile sürücüleri memnun ettiği görülüyor. Farklı bir senaryo ile reklam filminin dahi yer aldığı bu modelin çekiciliğinden bahsediliyor.

124,2 cc silindir hacmine sahip motosikletin tek silindirli, 4 zamanlı, sıvı soğutmalu elektronik enjeksiyonlu ve 4 supaplı bir motoru bulunuyor. Alüminyum çevre şasi içeren model, 14,5 litre yakıt kapasitesine sahip. Euro 4 uyumluluğu bulunan Aprilia Tuono 125 modelinin AMP uyumluluğunun bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Aprilia Tuono 125 özellikleri

Aprilia Tuono 125 özellikleri arasında yer alan Euro 4 özelliği, yüksek performans ve güçlü bir verimlilik vaat ediyor. Abartılı hatlara sahip motosikletin yarış görünümü içermesi de birçok kişinin ve yolcuların ilgisini çekebilecek düzeyde. Gençler arasında oldukça popüler olan bu model, uygun fiyatıyla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilmekte.

Sürücülerin merak ettiği konulardan birisi bu modelin fiyatı olarak karşımıza çıkıyor. Özelliği ve verimliliği hakkında yeterince bilgi sahibi olan ve bu model hakkında yapılan yorumları detaylı bir şekilde inceleyen sürücüler, hemen bu motoru almak için fiyatını öğrenmek isteyebilir. İtalyan firma Aprilia tarafından piyasaya sürülen Tuono 125, 52.900 TL fiyata sahip. Bu fiyatın tavsiye edilen satış fiyatı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Mağazadan mağazaya fiyat değişikliği olabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu