En yüksek puana sahip scooter motosikletler

En yüksek puana sahip scooter motosikletler scooter sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Scooterlar, günümüzün tercih edilen bir ulaşım aracı olarak yer alıyor. Motosikletlerin bir alt türü olan scooter, hem ince görünümü hem de hafifliği ile birlikte pek çok kişinin ilgisini çekmiş durumda. Bu tür motorlar hem kullanım alanlarıyla hem de performansıyla tercih ediliyor. Bu konuda sizler için 3 yüksek puanlı scooter modelinden söz etmek istiyoruz.

En yüksek puana sahip scooter motosikletler

Aprilia SRV 850

Euro III uyumlu bir motor olan Aprilia SRV 850, 249 kilogram ağırlığa sahip ve 839.3 cc silindir hacmi ile sürücülerin karşısına çıkıyor. 76 beygir gücü ve 76.4 nm azami torku ile yeterli performansa ev sahipliği yapan bu model, otomatik vites ile birlikte geliyor. 18.5 litre yakıt kapasitesini içerisinde barındıran Aprilia SRV 850, tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ABS sistemine de sahip.

En yüksek puana sahip scooter motosikletler

Honda NC 750D Integra

Arıza ikaz lambası, mesafe ölçer, gidon kilidi, kalan menzil sayacı ve yakıt tüketim göstergesi gibi pek çok özelliğe sahip olan model, 14.1 litre yakıt deposuna sahip. 237 kilogram ağırlık ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkan Honnda NC 750D Integra, 745 cc silindir hacmi ile güçlü bir performans sunmaya çalışıyor. Görünümüyle de kullanıcıların gözdesi olan motorun 54.8 beygir gücü ve 68 nm azami torku bulunuyor.

BMW C 600 Sport TR Package Special Color

Saatte 175 kilometre hıza kadar ulaşabilen bu model, 100 kilometrede 4.4 litre yakıt tüketimi yapıyor. 60 beygir güce ve 66 nm azami torka sahip olan scooter tarzı motorun otomatik vitesi bulunmakta. 647 cc silindir hacmi ile karşımıza çıkan modelin 16 litre yakıt kapasitesi var. Modelin ağırlığı ise 249 kilogram olarak yer almakta. Elektrik motoruna sahip olan bu aracın tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ABS teknolojisi de bulunuyor. Modelin beyaz, siyah ve mavi renkleri piyasada yer almakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu