Festival Kampları

Festivaller, her yıl yaz aylarında başlayan ve sonbahar sonuna kadar süren etkinliklerdir. Bu etkinliklerde kamp yapmak ise çok eğlencelidir. Festivalde kamp yapmak isteyenlerin ise dikkat etmesi gereken bir çok durum bulunuyor. Bunlardan ilki festival malzemelerinin tam olmasıdır. Bunun dışında festival kampı süresince kalacağınız çadırın doğru seçimidir. Eğer bu kampı yaz aylarında yapacaksanız, daha hafif bir çadır tercih edebilirsiniz. Ancak serin havada katılacağınız bir festivalde iseniz kamp çadırınız daha ağır olmalıdır. Mevsim şartlarına uygun olması gereken kamp çadırlarının kişi sayısına göre ayarlanması da önemlidir. Rahat bir kamp tatili için en uygun çadır türü ise ultra olanlardır.

Festival Kampları

Festivalde kamp yapmak oldukça eğlenceli ve bambaşkadır. Festival içerisinde kamp yaparken gerekli olan ise çadırınızın uygun olmasıdır. Uygun bir çadır ile yapacağınız bu festival kampında koşulları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu koşullardan en önemlisi ise mevsim şartlarına uygun çadır seçimidir. Bununla birlikte göz önünde bir çadır istiyorsanız, çadırı farklı aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca bunu kendiniz için de uygulayabilir, değişik aksesuarlar ile festivalin yıldızı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra festivale uygun kostümlerde giyerek, daha da ön plana çıkabilirsiniz. Güzel bir festival için dikkat yanınızda olması gereken malzemeler ise şu şekildedir;

  • El feneri

  • Aksesuar

  • Süsleyici boyalar

  • Power bank

Festival Kampları

Güzel Bir Festival İçin Tavsiyeler

Yaz aylarından sonbahara kadar süren festivaller oldukça eğlenceli ve hareketli geçmektedir. Festival etkinlikleri süresince ayrıca kamp aktiviteleri bile yapılmaktadır. Bu aktivitelerde ise önemli olan bir çok durum bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi festival alanında yanınızda bulundurmanız gereken malzemelerin eksiksiz olmasıdır. Bu malzemelerden en gerekli olanları el feneri, havlu terlik ve diğer tüm kişisel eşyalarınızdır. Bununla birlikte burada telefonunuzu şarja takmak için ücret ödemeniz gerekmektedir. Pratik bir çözüm için ise buraya gelmeden yanınıza bir powerbank almanızı öneririz. Eğer festival yaz ayları içerisinde yapılıyor ise yanınıza güneş kremi de almalısınız. Kusursuz bir festival kampı için gerekli olan tüm bu malzemeler etkinliği daha eğlenceli hâle getirmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu