Festivalde Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

Festivaller, yazın yapılan en eğlenceli etkinlikler arasındadır. Müzikli ve aktiviteli olarak yapılan bu festivallerde ayrıca kampta yapılmaktadır. Bu kamplarda ise yanınızda bulundurmanız gereken malzemeler vardır. Festival kampı için ilk olarak yanınıza almanız gereken malzeme ise uygun bir çadırdır. Kalacak kişi sayısına uygun olan bu çadır, festival çadırı gibi olmalıdır. Bunun için de festival çadırınızı boyalar ve aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Bununla birlikte yanınıza almanız gereken bir diğer malzeme el feneridir. Festivalde çadırınızı aydınlatmak için kullanacağınız el feneri ile birlikte şarj aleti de gereklidir. Telefonunuzu şarj etmek için en pratik yol ise powerbank kullanmaktır. Ücretli olarak şarj kullanmamak için bu aleti mutlaka yanınıza almalısınız.

Festival Kampı Malzemeleri

Yaz ve sonbahar aylarında yapılan festivaller oldukça renkli ve eğlencelidir. Güzel bir festival için ise kamp etkinliği de yapılmaktadır. Festival etkinlikleri için yapılan bu kamplarda ise malzemeleri eksiksiz tedarik etmeniz lâzım. Bu malzemeler kamp süresince kullanacağınız materyaller olmalıdır. Rahat ve konforlu bir tatil için festivalde yapacağınız kampta gereksiz eşyaları yanınıza almayın. Bununla birlikte yasaklı eşyaları da festival alanına sokmamanız gerekiyor. Bu malzemeler patlayıcı ve kesici aletlerdir. Bunların dışında festivalde kendi ihtiyacınız olacak malzemeleri de yanınızda getirmeyi unutmayın. Festivalde kullanacağınız malzemeler ise sırasıyla şu şekildedir;

  • El feneri

  • Kişi sayısına uygun çadır

  • Şarj için powerbank

  • Havlu ve terlik

Festivalde Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

Festivalde Kamp Yapmak

Festival etkinliklerinde kamp yapmak oldukça eğlenceli ve huzur vericidir. Festival kampında dikkat etmeniz gereken ise buradaki yasaklara uymaktır. Bu yasakların en başında çöpleri konteyınlara atmak geliyor. Bununla birlikte kesici aletleri de bu alana getirmemeniz gerekiyor. Festival yasakları dışında burada yapacağınız kampta dikkat çekmek için uygulayacağınız yöntemlerde vardır. Festivali eğlenceli hâle getiren bu yöntemlerden biri de şık ve gösterişli kıyafetler giymektir. Hareketli bir festival için yaratacağınız bu tarzda farklı aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Güzel bir festivalde kullanacağınız bu yöntemler etkinliğe renk katacaktır. Eğlenceli festivaller için oldukça pratik olan bu fikirler ile güzel ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu