Forza 750 özellikleri ve fiyatı

Suzuki Forza 750 özellikleri ve fiyatıyla birlikte almak isteyen sürücüler tarafından merak edilen bir motor olarak yer almış durumda.

Günümüzde pek çok motosiklet modeli bulunuyor. Her bir motor modelinin kendine has özellikleri ve becerileri bulunabilir. Suzuki, ürettiği yeni modeli ile birlikte sürücülerin karşısına geçmiş durumda. Yakın zamanda piyasaya sürülen bu model, sunduğu etkili özellikler ile birlikte müşterisini etkilemeyi başarıyor.

Forza 750 özellikleri ve fiyatı ile birlikte görücüye çıktı

745 cc silindir hacmi ile birlikte yüksek performans motora sahip olan sportif görünümlü Forza 750, Forza ailesine yeni bir güç katıyor. Şehir içinde kaliteli sürüş deneyimine sahip motor arayanlar için güzel bir tercih olan bu model, sunduğu konfor ile birlikte ön plana çıkıyor olmakta.

Mat mavi ve mat gümüş gri renk seçeneklerine sahip olan motorun sunduğu özelliklerden birisi sürüş modları olmakta. İster şehir içi ister doğa olsun en uygun sürüş modunu seçerek en iyi performansa ulaşmak, kaliteyi zirvede yaşamak mümkün hale geliyor. Ürünün sunduğu bir diğer özellik 5 inç TFT ekran olmakta. Renkli gösterge paneline sahip bu ekran, sürüş sırasında motorun durumunu gösteriyor, gerekli bilgileri sürücüye ulaştırıyor.

Forza 750 özellikleri

Motosiklet sürücülerinin en iyi keyfi almasını, rahat bir konfor yaşamasını sağlayan Forza 750, ideal oturuş pozisyonuna sahip bir sele ile karşımıza çıkıyor. Sele konforu sayesinde uzun yolculuklar dahi harika bir şekilde geçiyor.

Forza 750 özellikleri arasında çeşitli güvenlik yetenekleri de yer almakta. Çift kişi binilebilen motorda yer alan ABS sistemi, fren yapıldığında tekerleğin kilitlenmesini önleyen bir düzeneğe sahip. Bunun yanı sıra tork kontrol sistemi, acil durum fren sinyalleri, DCT ve gösterge paneli gibi özellikleri bünyesinde barındıran Honda Forze 750, en iyi imkanı sürücülere sunmaya çalışmış durumda.

Forza 750’nin teknik özelliklerine değindiğimizde modelin 43,1 kW güce ulaşabildiği ve 69 nm azami torku bulunduğu görülüyor. Sele yüksekliği 790 mm olan aracın yakıt kapasitesi 13.2 litre olarak karşımıza çıkıyor. 235 kilogram ağırlığa sahip olan Forza 750, 745 cc silindir hacmine sahip. Ürünün fiyatı 151.000 TL olarak müşterilerini karşılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu