Gece Kamp Aktiviteleri

Kamp yaparken hayatın hızı değişiyor. Basit bir fincan kahve yapmak, bulaşık yıkamak, çoğu şeyi gerçekten yapmak daha uzun sürüyor, bu da evdeki gibi çılgın bir hızla düşünmediğim anlamına geliyor.

Aynı zamanda, küçük şeylerden zevk almaya, boyamak için çakıl taşları toplamaya, kamp ateşi yakmaya ve hiçbir dikkat dağıtıcı veya üretken olma baskısı olmadan güzel bir manzaraya bakabilmenin basit sevincine hala yeterli olduğum anlamına geliyor.

Geceleri yapılan kamp aktiviteleri size ailenizle bağ kurma ve birlikte harika anlar yaşama şansı verir. Geceleri gerçekleştirebileceğiniz birçok etkinlik var. Şarkı söylemekten hikâye anlatıcılığına kadar, liste çok büyük olabilir. Gece kamp aktivitelerinin en güzel yanı her yaşa uygun olmasıdır. Geceleri harika kamp aktiviteleri ve fikirleri için okumaya devam edin.

Hikâye Anlatma:  Birlikte hikâyeler okumak, kamp deneyiminizin anılarını eve getirebilir. Kampı planlarken çocuklarınıza en iyi hikaye kitaplarını getirmelerini hatırlatın.

Kamp yapma oyunları: Örneğin isim şehir oyunu. Bu oyunlar her yaştan insanı etkinliklerine katılmaya teşvik edebilir. Başlıklar masallar, hayvanlar ve böcekler, ünlü yerler ve önde gelen kişiler etrafında dönebilir.

Yemek pişirme:  Kamp yaparken, çocuklar ve yetişkinler evde bulunan makine yardımı olmadan yemek hazırlama fırsatına sahip olabilirler.

Gece Kamp Aktiviteleri

 Yıldız gözlemi: yıldızları izlemek, geceleri yapabileceğiniz unutulmaz aktivitelerden biridir. Açık bir gökyüzü ile takımyıldızı arayabilir ve ay gibi olabilirsiniz.

Şarkı söylemek ve dans etmek:  Şarkı söylemek, geceleri yapabileceğiniz kamp aktivitelerinden biridir. Unutulmaz bir deneyim için şarkı söylerken çeşitli müzik aletleri kullanın. Şarkı söylerken ateşin etrafında alkışlayabilir ve dans edebilirsiniz.

Kamp yapmak, şebekeden çıkıp doğaya geri dönmek, gerçekten ruhunuzu “fişten çıkarmak” ve rahatlamak için harika bir fırsattır. Aynı zamanda, çevremizdeki dünyanın güzelliğiyle yeniden bağlantı kurmanın ve çevremizi daha derinden takdir etme ve anlamanın harika bir yoludur.

Ve çiftler, arkadaşlar ve aileler için daha yakın bağlar kurmanın, inanılmaz anılar yaratmanın ve benzersiz deneyimler paylaşmanın harika bir yolu.

Bunlar, açık havada kamp yaparken yapılacaklar için yüzlerce eğlenceli, rahatlatıcı, eğitici ve zenginleştirici seçenekten sadece birkaçı. Her topluluk, her kamp alanı ve her ailenin kendi kamp gelenekleri ve aktiviteleri vardır.

Tatil planlarınızın bir parçası olarak bir kamp gezisi yapın ve doğal dünyanın sunduğu her şeyin tadını çıkarın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu