GL1800 Gold Wing özellikleri ve fiyatı

GL1800 Gold Wing özellikleri hakkında bilinmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Bu konuda sizlere bu modelin teknik özelliklerinden ve fiyatından bahsedeceğiz.

Honda, hem otomobil dünyasında hem de motor dünyasında elde ettiği başarılar ile beraber kendini geliştirmeye devam ediyor. Firmanın sunmuş olduğu bir araç olan Honda GL1800 Gold Wing, 1.833 cc silindir hacmine sahip motoruyla beraber yüksek performans vaat ediyor. Hafif ve çevik olmasıyla da türünün iddialı örneklerinden birisi olan GL1800 Gold Wing, müşterilerini uygun bir fiyat ile karşılıyor.

GL1800 Gold Wing özellikleri

GL1800 modelinden bahsederken öncelikli olarak güvenlik özelliklerinden söz etmek gerekiyor. Kusursuz bir güvenlik sunmayı amaçlayan bu model, kaza anında sürücüyü korumak için hava yastığı desteğine sahip. Bunun yanı sıra yokuş kalkış desteği, ABS, HSTC ve bunun gibi pek çok güvenlik seçeneğine sahip olan GL1800 Gold Wing ile birlikte güvenli bir yolculuk yapmak mümkün oluyor.

Motosiklette multimedya desteği de yer alıyor. Akıllı telefonun ekrana bağlanabileceği bu sistem hem Android Auto hem de Apple CarPlay özelliğini destekliyor. Renkli ekrana sahip araçta Google Haritalar ve Spotify gibi çeşitli uygulamalar da yer alıyor. Hatta ekran üzerinden arama yapmak dahi mümkün.

GL1800 Gold Wing özellikleri

Modelin sunduğu ayrıcalıklardan birisi de akıllı anahtar desteği olmakta. Tuşla motoru çalıştırma desteğine sahip olan bu motor akıllı anahtar cepte yer alsa dahi çalışabiliyor. Modelin tek isteği akıllı anahtarın yakın bir konumda bulunması. Bu sayede butonu çevirerek araç aktif hale getirilebiliyor.

GL1800 Gold Wing özellikleri arasında daha pek çok özellik bulunmakta. 170 Nm azami torka sahip olan bu model 93 kW güce kadar ulaşabiliyor. Sıvı soğutmalı ve 6 silindirli olan motorun 6 ileri 1 geri vitesi bulunmakta. 21.1 litre yakıt kapasitesine ev sahipliği yapan bu araç, 390 kilogram ağırlığa kadar çıkıyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk tercihi ile birlikte müşterilerin karşısına çıkan GL1800 Gold Wing, 360.900 TL fiyata sahip bir model olmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu