Harley Davidson Freewheeler teknik özellikleri

Bu konuda siz değerli okurlarımız için Harley Davidson Freewheeler teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Pek çok kişi motosiklet kullanarak özgürlüğün tadına varıyor. Motosiklet kullanmak isteyen kişiler kendine en uygun motoru seçerek o motor ile birlikte yol alıyor. Scooter, yarış, tur ve macera gibi pek çok motor türü bulunuyor. Her bir motor kendine has özelliği ile ön plana çıkmakta. Motor türlerinden birisi de 3 tekerlekli motor olmakta. Bazıları 2 tekerlekli motor kullanırken bazı sürücüler daha rahat olması açısından 3 tekerlekli motosiklet tercih edebiliyor. Harley Davidson Freewheeler sürücülerin karşısına 3 tekerlekli bir motor olarak çıkıyor.

Harley Davidson Freewheeler teknik özellikleri ve fiyatı

Harley Davidson, 2021 yılında yenilediği modeli olan Freewheeler’a yenilikler kattı. Öncelikle ürünün tasarımından söz etmek istiyoruz. 4 farklı koyu renk seçeneğine sahip olan bu motosiklet, geniş yapısı ve boyutunun büyüklüğü ile birlikte ön plana çıkıyor. Park etmesi 2 tekerlekli araçlara göre daha kolay olan bu model, konforlu bir koltuğa sahip. Kaliteli döşemeleri bünyesinde barındıran bu model, yolcu koltuğuna da sahip.

Harley Davidson Freewheeler teknik özellikleri arasında kaliteli bir süspansiyon yer alıyor. Modelin sunduğu yüksek performanslı süspansiyon sayesinde tur motoru olan bu araç ile beraber uzun ve verimli yolculuklar yapmak mümkün oluyor. Modelin sunduğu bir diğer olanak geniş bir bagaja sahip oluşu. Bagajın boyutunun geniş olması sürücülerin uzun yolculuklarda pek çok özellikten rahatlıkla faydalanması anlamına geliyor.

Harley Davidson Freewheeler teknik özellikleri

Araçta yer alan bir diğer özellik refleks defansif sürücü sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. Sistemin içerisinde yer alan özelliklerden kısaca söz etmek gerekirse ABS, C-ABS, ELB, C-ELB, C-TCS, DSCS, C-DSCS, VHC ve TPMS özellikleri araç içerisinde yer alan güvenlik özellikleri olmakta.

1.868 cc silindir hacmine sahip olan bu modelin fiyatı 50.900 € olarak açıklandı. Diğer 3 renk 51.300 € iken özel renk isteyenler için fiyat 53.200 € olarak açıklanıyor. Motor içerisinde yer alan güvenlik seçenekleri için ekstra bir ücret alınmıyor. İsteyen sürücüler motosiklet ile birlikte test sürüşüne katılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu