Honda CB650R özellikleri ve fiyatı ile karşınızda

Bu konuda siz değerli üyelerimiz için Honda CB650R özellikleri ve fiyatı hakkında konuşacağız. Umarız sizin için faydalı bir konu olur.

Honda, son zamanlarda ortaya koyduğu başarılar ile birlikte daha fazla ön plana çıktı. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen motorlarının bulunduğu bu marka, motorun yanı sıra otomobil modelleri de üretiyor. Honda’nın yeni geliştirmiş olduğu CB650R, ilk bakışta aşk yaşatıyor. Motosiklet tutkunları için estetik bir görünüme sahip bu model, spor naked tarzı bir araç olarak yer almakta. Konuyu çok uzatmadan hemen teknik özelliklere geçelim.

Honda CB650R özellikleri ve fiyatı

Sport naked türünün en iddialı motosikletlerinde birisi olan CB650R, retro çizgileriyle ön plana çıkıyor. Tasarım konusunda sürücü ile motor arasında güçlü bir bağ sağlayacak olan bu araç, ilk görüşte aşkı en iyi şekilde sağlıyor. Güçlü motor ile birlikte öne çıkan bu model, sunduğu ayrıcalıklı özelliklerle de sürücüsünü yarı yolda bırakmamaya gayret ediyor. Çekiş kaybını önleyen bir sisteme sahip bu model, LED aydınlatma ile birlikte geliyor.

Honda CB650R özellikleri

Honda CBR650R özellikleri arasında dikkat çeken özelliklerinden birisi LCD gösterge paneli olmakta. Saat, hız ve yakıt gibi çeşitli göstergelere sahip bu panel, sürücünün araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına olanak tanıyor. Modelin sunduğu özelliklerden birisi de Honda Seçilebilir Tork Kontrolü olarak yer alıyor. Bu özellik tekerleklerin devrini düzenli bir şekilde takip eder ve devir farkı oluşması durumunda hemen müdahale yapar. Bu da sürüş güvenliğini üst düzeye çıkarır.

Honda CBR650R, sıvı soğutmalı ve 4 silindirli bir motora sahip. 70 kW güç tüketimine kadar ulaşabilen bu model, 63 nm azami tork ile birlikte karşımıza çıkıyor. 6 ileri vites özelliğini içerisinde barındıran motorun yakıt kapasitesi 15.4 litre olmakta. Boş bir şekilde 203 kilogram ağırlığı bulunan modelin sele yüksekliği 810 mm olmakta. Aracın boyutu 2120 x 780 x 1075 mm olarak belirtiliyor. Modelin fiyatı ise 124.100 TL olarak açıklandı. Bu fiyatın tavsiye edilen satış fiyatı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu