Honda X-ADV teknik özellikleri ve fiyatı

Macera dolu ruha sahip olanlar Honda X-ADV teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalı. Çünkü bu model macera tutkunları için birebir.

Günümüzde pek çok motor tutkunu bulunuyor. Her bir motorcu, kendine has yeteneklerini kullanarak daha farklı bir deneyim yaşamak isteyebilir. Bazıları dağdan dağa gidip gezmeyi tercih ederken bazıları iş hayatında sakin bir şekilde motosiklet kullanmayı tercih edebilir. Özellikle macera tutkunu olanların beğeneceği Honda X-ADV görücüye çıktı.

Honda X-ADV teknik özellikleri

Macera arayanların tercih ettiği bir model olan Honda X-ADV pek çok hava koşuluna uygun bir şekilde sürücülerini karşılıyor. Arazi ne olursa olsun yüksek performanslı bir şekilde bu arazileri aşan Honda X-ADV, kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. İster trafikte olsun ister arazide olsun her türü faktörleri en iyi şekilde aşmaya gayret eden bu model, sürücüsünü memnun etmeyi başarıyor.

Modelin sunduğu özelliklerden birisi akıllı anahtara sahip olması. Kullanım kolaylığı ile birlikte ön plana çıkan bu anahtar, sürücünün cebindeyken bile kolaylıkla çalışabiliyor. Akıllı anahtar kullanımı ile beraber aracı tek tuşla çalıştırmak mümkün.

Honda X-ADV teknik özellikleri

Sürüş güvenliği, pek çok sürücü için önemli bir durum haline gelmiş durumda. Üst düzey sürüş güvenliğine önem gösteren bu model ile birlikte kaliteli bir şekilde araç sürmek normal bir olay haline geliyor. Araç içerisinde yer alan ABS sistemi sayesinde motor yüksek hızlara ulaşınca ani fren yaptıktan sonra tekerleklerin kilitlenmesi önleniyor. Bu sayede olabilecek muhtemel kazalar önleniyor.

Sürücülerin en çok dikkat ettiği durumlardan birisi de enerji verimliliği olarak yer alıyor. Aracın öne çıkan özelliklerinden birisi de LED farlara sahip oluşu olmakta. Üstün LED teknolojisini kullanan bu model, düşük güç tüketimi ve güçlü bir ışık vaat ediyor. Bu sayede sürücü hem enerji tasarrufu yapıyor hem de düşük egzoz emisyonu gerçekleştiriyor.

Honda X-ADV almak isteyen müşteriler motorun fiyatını merak etmeye başlayabilir. Motor fiyatı satış mağazasından satış mağazasına değişiklik gösterebilir fakat firma tarafından tavsiye edilen fiyat 159.700 TL olarak yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu