Indian Roadmaster Elite incelemesi

Indian Motorcycle, Jack Daniels Chieftain Elite gibi sınırlı sayıda gelenek çıkarmasıyla ünlüdür. 2019 yılında Polaris’in sahip olduğu moto markası bir başka sınırlı sürüm model olan Roadmaster Elite’i piyasaya sürüyor. Bu yeni motosiklet, lüks Touring Roadmaster platformuna dayanıyor ve bazı özel boyaların yanı sıra anlayabileceğiniz her türlü özelliğe sahip. Indian Motorcycle Kıdemli Direktörü Reid Wilson , “Roadmaster Elite, en iyisini isteyen sürücüler için en rafine, en iyi tur deneyimini sunuyor” dedi . “Gerçekten döndürülmemiş taş bırakmadık, bu bisikleti turne deneyimini yeni bir seviyeye çıkaran stil ve konfor özellikleriyle paketledik.”
Tipik olarak ilk bakışımıza motor ve şasi konuşmasıyla başlıyoruz, ancak Roadmaster Elite’in boyası bir numarayı garanti ediyor. Boya gerçek 24 ayar altın varak rozetli Siyah Kristal boyayla Wildfire Kırmızı Şeker işlemin tamamlanması yaklaşık 30 saat sürüyor ve elle bitiriliyor.

Roadmaster Elite, 600 Watt’lık yükseltilmiş bir PowerBand Audio Plus sistemine sahiptir. Indian, yüksek güçlü sistemin, 2019 Roadmaster’da sunulan hisse senedi ses sisteminden % 50 daha yüksek ses kalitesiyle yüksek sesle kapama, bagaj ve telsiz hoparlörlerden olağanüstü ses ve netlik sağladığını söylüyor. PowerBand Audio Plus sistemi, her sürüş koşulunda kristal netliğinde ses kalitesi sağlamak için yol, rüzgar ve motor gürültüsünü telafi etmek için belirli frekansları farklı araç hızlarında en uygun seviyeye otomatik olarak ayarlayan, gelişmiş dokuz bantlı bir dinamik ekolayzere sahiptir.

Ek prim yükseltmeleri şunları içerir:
⦁ Deri yolcu kol dayama
⦁ Geniş kütük alüminyum binici ve yolcu döşeme tahtaları
⦁ Premium tur konsolu
⦁ Kütük alüminyum doruk aynalar
⦁ Krom tamponlar

Roadmaster Elite ayrıca aşağıdakiler dahil olmak üzere en son teknolojiye sahiptir:
⦁ Seçilebilir Sürüş Modları: Tour, Standard ve Sport dahil olmak üzere seçilebilir üç sürüş modu, sürücünün bisikletin gaz kelebeği tepkisini sürüş tercihlerine uyacak şekilde ayarlamasını sağlar.
⦁ Arka Silindir Devre Dışı Bırakma: Thunder Stroke 111 çalışma sıcaklığına ulaştığında ve ortam sıcaklığı 15 dereceyi aştığında, motorsiklet dururken arkadaki silindir otomatik olarak devreden çıkar ve bu sayede yavaş hareket eden veya durmuş trafikte daha iyi bir sürücü konforu elde edilir. Tam güçte kesintisiz bir geçiş için gaz kelebeği uygulandığında arka silindir anında devreye girer. Bisiklet ayrıca, daha fazla konfor için en uygun hava akışını sağlayan yeniden tasarlanmış düşürücülere sahiptir.
Roadmaster Elite ayrıca Hint Motosiklet Yol Komutanlığı sistemine de sahiptir. Yedi inçlik, eldiven uyumlu dokunmatik ekran, sırayla navigasyon, özelleştirilebilir sürücü bilgi ekranları, Bluetooth uyumluluğu ve kilit araç bilgilerine uzaktan erişim için Indian Motorcycle Ride Command mobil uygulamasıyla eşleştiriliyor. Biniciler ayrıca, Ride Command web sitesinde 100 puana kadar bir sürüş rotası planlayabilir ve Bluetooth aracılığıyla kablosuz olarak motorsiklete aktarabilir.

2019 Roadmaster Elite aynı zamanda aşağıdakileri içeren bir Hintli Yol Yöneticisinden bekleyecekleri tüm birinci sınıf tur olanaklarıyla birlikte standart olarak gelir :
⦁ Tam LED aydınlatma
⦁ Sürücü ve yolcu için ayrı ayrı ısıtılan, deri, iki yanlı tur oturak
⦁ ABS
⦁ Isıtmalı tutma yerleri
⦁ Anahtarsız ateşleme
⦁ Basmalı düğmeyle çalışan ön cam
⦁ Hava koşullarına dayanıklı, uzaktan kilitlenen eyer çantalar
⦁ İki tam yüz kaskı ile uyumlu geniş gövde
⦁ 37 galondan fazla depolama alanı
Ultra premium Roadmaster Elite için fiyatlandırma ABD’de 36,999 dolardan başlamaktadır. motorsiklet, ülke çapında hemen hemen bütün Hindistan Motosiklet bayilerinde bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu