Motosiklet Festivalleri

Motosikletler, eski zamandan beri kullanılan ve sevilen araçlardır. Çeşitli etkinliklerde ve festivallerde de kullanılan bu araç, gençler tarafından özellikle sevilmektedir. Ülkemizde de her yıl düzenlenen motosiklet festivalleri gençleri eğlendirmeye devam ediyor. Uluslararası ve ülke genelinde düzenlenen bu festivallerde özel şölenler de yapılıyor. Çarpıcı gösterilerin yapıldığı ve sınırsız hizmetin sağlandığı bu festivallerde motosikletler ile şov da yapılmaktadır. Her şehirde yapılabilen düzenli motosiklet festivallerinde görsel şölen de var. Özellikle İzmir ilinde de yapılan bu festivaller içerisinde farklı etkinliklerde bulunuyor. Değişik tarzda motosiklet festivalleri yapılan ülkemizde bu etkinliklerde halka yiyecek içecek hizmeti de sunuluyor. Sınırsız eğlencenin olduğu motosiklet festivallerinin yapıldığı tarihler ise düzenlidir.

8. Köyceğiz Motosiklet Festivali

Motosiklet Festivalleri, birbirinden eğlenceli gösteriler ile hazırlanmaktadır. Oldukça gösterişli şölenlerin yapıldığı bu festivallere ise ülkenin her bir yerinden yarışçı katılmaktadır. Katılımcıların ve festivale gelenlerin oluşturduğu bu etkinlikte her türlü hizmette yapılmaktadır. 2020 yılında yapılan 8. Köyceğiz motosiklet festivali de bu kapsamda hazırlanmıştır. Son derece eğlenceli ve sınırsız hizmet ile yapılan bu festivalde çeşitli gösterilerde yapılmıştır. Her yıl düzenli olarak yapılan bu festivallerden olan Köyceğiz festivalinde konser, yarışma ve tekne gezileri de düzenlenmiştir. Konaklama imkânının da olduğu bu bölgede yapılan motosiklet festivalinde halka sınırsız hizmet sağlanmıştır. Yuvarlakçay turlarının da yapıldığı bu festivalde gece saatlerinde de çeşitli gösteriler yapılmıştır.

Motosiklet Festivalleri

Gökçeada Motosiklet Festivali

Her yıl yapılan motosiklet festivallerine, ülkenin her yerinden katılımcı gelmektedir. Festivallerin özellikle yapıldığı bölgeler ise genellikle aynıdır. Gökçeada, motosiklet festivallerinin yapıldığı yerlerin başında gelmektedir. Geçtiğimiz yıllarda sürekli olarak festivallerin yapıldığı Gökçeada’da sınırsız hizmette sunulmaktadır. Gökçeada motosiklet festivali kapsamında verilen bu hizmetlerde değişik gösterilerde yapılmaktadır. Çeşitli gösterilerin yapıldığı festivalde yiyecek, içecek hizmeti de veriliyor. Gezi turlarının da yapıldığı bu festivalde konaklama imkânı da bulunuyor. Gökçeada bölgesinde yapılan bu festivallerde ayrıca şölenlerde düzenleniyor. Son derece eğlenceli motosiklet festivallerinin yapıldığı bu bölgede ayrıca değişik müziklerde çalınıyor. Festivale ayrı bir renk katan müzikler ile yapılan şölenlerde yapılan gösterilerde bulunmaktadır. En eğlenceli motosiklet festivallerinin düzenlendiği Gökçeada’da etkinliklerde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu