MT Serisine Adım Atmanın Tam Zamanı

2018 Yılında ilk kez ülkemize gelen MT Tour, bu yılda yeni MT serisi motosiklet’ler Yamaha severleri heyecanlandırıyor.

Yamaha gerçekleştireceği etkinlikler ile MT 125’den MT 10’a kadar tüm modellerini motosiklet serverlerin beğenisine sunacak.

MT Serisi genel olarak yüksek tork ve çevikliği ile bilinmektedir. Genellikle yeni başlayanlar,Supersport’dan ve rahatsız oturuş pozisyonundan sıkılan motosiklet severlerin isteklerini karşılayan motosikletler olarak bilinmekte. Rahat oturuş pozisyonu ve ağresif yapıdaki motor karakterleri ile sizinde istekleriniz karşılayacak,sizi memnun edecektir. Yamaha yeni MT modelleri ile ve yaptığı bu kampanyayla yeni müşterilere ulaşmak istiyor. Bunun içinde size kredi fırsatları sunmakta.

MT Tour ziyaretine özel oalrak 22 Nisan- 10 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak %0’dan başlayan ve 60 Ay’a varan vade seçenekleri ile sizide MT modelinden birine sahip olma fırsatı sunuyor.

Detaylı bilgi için Yamaha bayilerine davetlisiniz. Size en yakın Bayi’yi bulmak için tıklayın.

MT Serisine Adım Atmanın Tam Zamanı

-Kredi başvurularının onayı finans kuruluşunun değerlendirmesine bağlıdır.Kredi ödeme planı örnek olarak hazırlanmıştır, kredi ödeme aşamasında farklılıklar gösterebilir. Kredi koşullarında finans kuruluşu değisiklik yapma hakkına sahiptir.

-Kampanya 22 Nisan – 10 Mayıs 2019 arasında geçerlidir.

-Kampanya stoklarla sınırlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu