Ninja 1000SX özellikleri ve fiyatı

Ninja 1000SX özellikleri ile birlikte kullanıcıların ilgisini çeken bir model olmakta. Modelin özellikleri ve fiyatı hakkında bilinmesi gereken pek çok şey var.

Kawasaki, Japon devi bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bu zamana kadar ürettikleri ile birlikte pek çok motorcunun ilgisini çeken Kawasaki, yaptığı etkili reklamlarla da adeta oskarlığa aday olmaya çalıştı. Firmanın ürettiği en son modellerden birisi olan Ninja 1000SX sunduğu pek çok yenilik ile ön plana çıkıyor.

Ninja 1000SX özellikleri

Motosiklette yer alan özelliklerden birisi de yan çanta sistemi olarak yer alıyor. Bu sistem takılıp çıkarılabilir olduğu için sürücü çantayı istediği zaman takıp çıkarabiliyor ve çantaya istediği eşyaları koyabiliyor. Kawasaki’nin Ninja 1000SX modelinde yer alan bir diğer özellik hızlı değiştirici olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik, vites değiştirmeyi kolaylaştıran bir sisteme ev sahipliği yapıyor. Bu sistemin amacı debriyajsız bir şekilde vites yükseltmeyi ve düşürmeyi sağlamak.

Motor sağlığını düşünen sürücüler için akıllı telefon bağlantısı da bulunuyor. Sürücüler telefonuna gerekli uygulamayı kurarak motora Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor, gösterge paneline erişip motorun güncel durumunu öğrenebiliyor. Bunun yanı sıra refahı da üst seviyeye çıkarmak isteyen marka, koltuk dizaynını en iyi şekilde yaparak konforu yükseltmiş durumda.

Ninja 1000SX özellikleri

Ninja 1000SX özellikleri arasında hız sabitleyicisi de bulunuyor. Özellikle hızını sık sık değiştirmeyen kişiler ve uzun yolculuğa gidenler sürekli pedala basmaktan yoruluyor ise hız sabitleyici kullanarak sabit bir hızda gidebiliyor. Bu da sürücülerin daha rahat bir şekilde uzun yolculuk yapmasına imkan tanıyor.

Motorun teknik özelliklerinden söz etmek gerekirse su soğutmalı sisteme sahip model, 104.5 kW güç tüketimine ve 10.000 rpm hıza kadar ulaşabiliyor. 19 litre yakıt kapasitesine sahip motorun ağırlığı 235 kilogram olmakta. Sele yüksekliği 835 mm olan motor, kilitlenmeyi önleyici etkiye sahip olan ABS sistemini de içerisinde barındırıyor. Ürünün ülkemizdeki fiyatı 234.000 TL civarında yer alıyor. Fiyat mağazadan mağazaya ve ekonomik duruma göre değişiklik gösterebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu