Suzuki Burgman 200 teknik özellikleri

Suzuki Burgman 200 teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilinmesi gereken birçok detay bulunuyor. Bu konuda bu Suzuki’nin bu modelinden söz edeceğiz.

Suzuki, çıkardığı birçok motor modeli ile birlikte kendini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Firmanın en uygun fiyata sahip modellerinden birisi olan Suzuki Burgman 200, sunduğu ayrıcalıklar ile birlikte yerini almış durumda.

Suzuki Burgman 200 teknik özellikleri ve fiyatı

Suzuki Burgman 200 ile şehirde dolu dolu bir keyif yaşamak mümkün oluyor. Sezona Burgman 200 ile hazırlanmak isteyenler için mat gümüş, parlak siyah ve sedefli beyaz rengi bulunan model, zarif ve sade görünümü ile kullanıcıları karşılıyor. Özellikle şehir içinde takılanlar için tercih edilebilecek bir motor olan Suzuki Burgman 200, sunduğu teknik özellikler ile birlikte ön plana çıkan bir araç.

Suzuki Burgman 200 teknik özellikleri

Şehir içinde kullanım için tasarlanmış olan bu model, uygun fiyatıyla birlikte müşterilerin önüne çıkıyor. 4 zamanlı tek silindirli ve sıvı soğutmalı olan Burgman 200, 200 cc silindir hacmine ev sahipliği yapıyor. Devir başı 13 kW güç tüketimi yapabilen bu model, 10,5 litre yakıt kapasitesine sahip. 100 kilometrede 3,2 litre yakıt tüketimi yapan modelin tekerleklerin ani bir frende kilitlenmesini önleyen ABS sistemi de bulunuyor. Ağırlığı 163 kilogram olan model, transistörlü elektronik ateşleme yapıyor.

Burgman 200 teknik özellikleri konusunun yanı sıra modelin aksesuarları hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor. İnce bir görünüme sahip bu modelin uzun cam, arka üst çanta taşıma demiri, koltuk altı depolama, elcik ısıtıcı set ve UH200 için alarm bağlantı kablosu gibi pek çok aksesuarı bulunuyor. Görünümüyle şehir içinde harika bir hava katan Burgman 200, kullanmak isteyenler için güzel bir tercih olmakta.

Ürünün fiyatı hakkında da bilgi vermek gerekiyor. Şehir için kullanıma uygun olan bu modelin fiyatı da oldukça uygun. Fiyat listesindeki en düşük fiyata sahip olan bu model, ülkemizdeki bazı motorlara göre yüksek bir fiyata sahip olabilir fakat ürün kendini kalitesiyle kanıtlamış durumda. Motorun fiyatı 47.500 TL olarak açıklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu