Suzuki Hayabusa incelemesi

Bu konuda siz değerli okurlarımız için Suzuki Hayabusa incelemesi yapacağız ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz. Umarız sizler için faydalı bir yazı olur.

Suzuki, günümüzün en çok bilinen araba ve motor üreticilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu zamana kadar ürettiği pek çok araç ile ön plana çıkan firma, şimdi de yeni nesil Hayabusa modellerini piyasaya sürdü. Suzuki markası, 1999 yılından beri Hayabusa modelini geliştiriyor. İlk çıktığı zaman hız, güç ve yüksek performansa odaklanan bu modelin ödülü dahi bulunuyor. Yeni nesil Hayabusa modelleri hakkında bilinmesi gereken birçok şey mevcut.

Suzuki Hayabusa incelemesi ve teknik detayları

Performanstan ödün vermeyen Suzuki Hayabusa, sunduğu özellikler ile birlikte ön plana çıkıyor. Aracın tasarımını incelediğimizde eski nesli koruyarak yeni bir tasarım inşa eden firma, daha modern ve daha şık bir dizayn ile karşımıza çıkıyor. Daha güzel far tasarımı, entegre dönüş sinyalleri ve detaylı bir işçiliğe sahip Suzuki Hayabusa, konforlu bir koltuğa ev sahipliği yapıyor.

Suzuki Hayabusa incelemesi

Suzuki, sunduğu akıllı sürüş sistemi sayesinde kullanıcıların motorun özelliklerinden rahatlıkla faydalanmasını sağlıyor. Motorun sunduğu akıllı özellikler arasında harekete duyarlı çekiş kontrol sistemi, güç modu seçici, çift yönlü hızlı vites değiştirme sistemi, motor freni kontrol sistemi ve anti-lift kontrol sistemi bulunuyor. Her birinde birden fazla mod bulunan bu sistemde kullanıcılar istediği modu seçerek keyifli bir şekilde sürüş gerçekleştirebiliyor.

Motorun sunduğu güvenlik özellikleri arasında yokuş kalkış kontrol sistemi, aktif hız sınırlayıcı, hız sabitleme sistemi, sürüş hızı kontrol sistemi, kombine fren sistemi, eğime bağlı kontrol sistemi ve acil fren uyarı sistemi gibi birçok sistem bulunuyor. Kalite, performans ve güvenliği bir arada buluşturan Suzuki Hayabusa, müşterilerini bekliyor.

Oldukça kaliteli ve yüksek performans sunan bu motorun sıvı soğutmalı güçlü bir motoru yer alıyor olmakta. Ürünün fiyatından söz edersek en az 300.000 TL olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Modelin lansmana özel fiyatı 299.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Müşteriler 299.000 TL’ye motoru alarak sınırlı sayıda sunulan bu kampanyaya katılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu