Ulaşımın Kolay Yolu 9 Taksit ve %0 Faiz Avantajıyla Sizlerle

Yamaha’nın yakıt konusunda başarılı olduğu modellerin başını çeken iki motosikleti kampanya fırsatları ile karşımıza çıkıyor.

YBR modelinin yerine geçen YS 125 modeli ve Crypton S modeli yakıt verimliliği ve kolay kullanımı ile birçok yeni motosiklete başlayanların ve şehir içinde rahat kullanım isteyen motosiklet tutkunlarının dikkatini üstüne çekmekte. YS 125 ve Crypton S modeli kullanıcılar tarafından epeyce sevilmiş ve beğenilmişti aynı şekilde, şehir içi kolay kullanımı ve yakıt verimliliği konusunda iki motosiklette oldukça iddaa’lı. YS 125 ve Crypton S modeli motor karakteri bakımından tatminkar ve istekleri karşılamakta. İki motosiklette hava soğutmalı. YS 125 modelini YBR den ayıran özelliği ise enjeksiyonlu olması idi. Birçok motosiklet sever kullandığı yeni teknoloji ve YBR’yi aratmayan özelliği ile YS 125 çok başarılı bulmuşlardı.

Yamaha bu iki yakıt cimrisi motosikletini kampanyalı bir şekilde tekrar karşımıza çıkarıyor, motosiklete yeni başlamak isteyen ve şehir içinde rahat kullanım isteyen birçok motosiklet tutkunu bu kampanyadan yararlanmak isteyecektir.

Yamaha nisan ayı boyunca bu iki modelde Yapı Kredi Word Card’a 9 ay %0 faiz avantajları ile siz müşterileri ile buluşturuyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler acele etmeleri gerekebilir çünkü kampanya bünyesinde motosikletler stoklarla sınırlıdır.

Daha fazla bilgi almak için Yamaha bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın bayiyi bulmak için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu