Uygun fiyatlı motosiklet tavsiyeleri

Günümüzde motosiklet alıp kullanmak isteyen pek çok kişi mevcut. Uygun fiyatlı motosiklet tavsiyeleri sık sık tercih edilen bir kaynak olarak yer alıyor.

Ekonomik koşullar değerlendirildiğinde insanların uygun fiyata motosiklet kullanmak istemesi oldukça normal bir durum. Bu durumda önümüze pek çok seçenek bulunuyor. Gelin hep beraber bu seçenekleri değerlendirelim.

Kuba EGE 50

Uygun fiyata sahip motosiklet modellerinden birisi Kuba EGE 50 olarak müşterilerin karşısına çıkıyor. 10.000 liranın altında bir fiyata sahip olan bu motor, adeta kullanıcıların gözdesi olmuş durumda. 50 cc silindir hacmine sahip olan model, 2.95 beygir güç ile insanların karşısına çıkıyor. 95 kilogram ağırlığı olan motorun yarı otomatik olduğunu da belirtmek gerekir. Motorun diğer özelliklerinden kısaca söz etmek gerekirse 3 L yakıt deposu, 245 kilogram taşıma kapasitesi ve 2.6 nm tork belirtilebilir. Motorun fiyatı yaklaşık 9.000 lira civarında.

Uygun fiyatlı motosiklet tavsiyeleri

Arora AR 100-8 A

Uygun fiyatlı motosiklet tavsiyeleri arasında Arora AR 100-8 A modeli de yerini almış durumda. 10.000 liranın altında olan bir diğer motor modeli Arora AR 100-8 A 97 cc silindir hacmine sahip. 112 kilogram ağırlığı bulunan modelin manuel vites tipi özelliği yer alıyor. Beygir gücü 7.5 olan motorun beyaz, kırmızı, siyah, sarı ve yeşil renk seçenekleri mevcut. Renkli bir model tercih etmek isteyenler için bu model güzel bir tercih olabilir. Ürünün fiyatı 10.000 liraya yakın bir seviyede.

Mondial 50 Revival

Oldukça sade bir görünüme sahip Mondial 50 Revival beyaz, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile birlikte kullanıcıları karşılıyor. 6 litre yakıt deposunu bünyesinde barındıran motorun 49.6 cc silindir hacmi bulunuyor. Otomatik vitese sahip modelin fiyatı 10.000 lira ile 12.000 lira arasında değişiyor. Ön freni disk, arka freni kampana olan araç, 85 kilogram ağırlığa ve 150 kilogra taşıma kapasitesine sahip. Sade ve güzel bir görünüme sahip motor arayanlar için bu model güzel bir seçenek olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu