V-Strom 1050 XT özellikleri ve fiyatı

V-Strom 1050 XT özellikleri ve fiyatı sürücülerin merak ettiği bir konu haline geldi. Pek çok kişinin merak ettiği bir durum olan teknik özellik ve fiyat bilgisini sizler için konumuzda belirteceğiz.

Suzuki, çıkardığı pek çok motor modeli ile zaman zaman sürücülerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Müşteriler bakımından oldukça iyi bir kitleye sahip tanınan bir firma olan Suzuki’nin çıkardığı son modellerden birisi de V-Strom 1050 XT modeli olarak karşımıza çıkmakta. Hem araba hem motor üreticisi olan Japon firma Suzuki’nin yeni modeli hakkında bilinmesi gereken pek çok detay bulunuyor.

V-Strom 1050 XT özellikleri

Suzuki’nin geliştirmiş olduğu motor serisi olan V-Strom 1050 serisi, sürücüler tarafından sevilen bir seri oldu. Bu seride yer alan V-Strom 1050 XT, yapılan testlerden başarıyla geçen bir model olmakta. Hareket takip fren sistemi, seyir kontrol sistemi, yokuş kalkış kontrol sistemi, sürüş modu seçimi, çekiş kontrol sistemi ve eğime ve yüke bağlı kontrol sistemi gibi pek çok teknolojik yeniliğe ev sahipliği yapan V-Strom 1050 XT, sürücülerin güvenli bir şekilde yolculuk etmesini sağlamaya çalışıyor.

V-Strom 1050 XT özellikleri

V-Strom 1050 XT özellikleri arasında bilinmesi gerekenlerden birisi bu motorun hangi renklere sahip olduğu. V-Strom 1050 modeli siyah, siyah beyaz ve siyah gri olarak karşımıza çıkarken V-Strom 150 XT modeli bizi renkli bir şekilde karşılıyor. Bu modellerde kırmızı beyaz, sarı ve siyah renkler tercih edilmiş durumda.

Akıllı sürüş sistemine ev sahipliği yapan modelin yokuş kalkış sistemi yer alıyor. Sürücü yokuştayken fren yaptığında motor 30 saniye boyunca aşağıya kaymayı önleyici sistemi devreye sokuyor. Bu süre zarfında motorcu aracı rahatlıkla kaldırabiliyor. Bir diğer özellik ise eğime bağlı kontrol sistemi olmakta. Bu özellik ile birlikte yokuş aşağı seyreden araç denetleniyor ve gerektiğinde bazı değişiklikler uygulanıyor.

1.037 cc silindir hacmi, sıvı soğutmalı elektrik motoru, manuel vites ve yakıt enjeksiyonuna sahip bu modelin fiyatı 179.900 TL olarak raflarda yerini almış durumda. Fiyatlar mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu