V-Strom 250 ABS özellikleri ve fiyatı

Suzuki’nin en uygun fiyatlı modellerinden birisi olan V-Strom 250 ABS özellikleri ve fiyatıyla kullanıcıların baş tacı olmuş durumda.

Suzuki, sunduğu her türlü araç ile birlikte insanların ilgisini çekmeye, kaliteli modeller çıkarmaya devam ediyor. Firmanın piyasaya sürdüğü son modellerden birisi olan V-Strom 250 ABS hem uygun fiyatıyla hem de verimliliği ile ön plana çıkıyor. Bu model hakkında insanların bilmesi gereken birçok şey bulunmakta.

V-Strom 250 ABS özellikleri

Suzuki’nin uygun fiyatlı motorlarından birisi olan V-Strom 250 ABS, sunduğu özellikler ile birlikte pek çok sürücüyü etkisi altına almış durumda. Modelin sunduğu özellikler arasında ABS sistemini içeriyor olması yer almakta. ABS, tekerleğin fren yaptığı anda kilitlenmesinin önleyen çok önemli bir teknoloji. Bu teknoloji sayesinde aracı rahat ve akıcı bir şekilde kullanmak mümkün hale geliyor.

Görünümüyle de insanların ilgisini çeken model, sarı ve siyah gümüş renklere sahip. Hem sadeliği hem de performansa odaklanması ile birlikte sürücüleri yarı yolda bırakmayan motorun uygun maliyetli olmasının sebebi çeşitli teknolojilere ağırlık vermeden piyasaya sade bir şekilde sunuluyor olması. Bu da motor sahibi olmak isteyenlere uygun bir fiyat sunuyor.

V-Strom 250 ABS özellikleri

V-Strom 250 ABS özellikleri arasında sürüş performansı da yer alıyor. Yapılan sürüş testlerinden başarıyla geçen motor, müşteri memnuniyetini üst düzey tutuyor. 248 cc silindir hacmine sahip olan bu model, elektrikli motor ile birlikte çalışıyor. 17.3 litre yakıt deposu ve 2.4 litre yağ deposunu bünyesinde barındıran motorun ağırlığı 188 kilogram. Dingil açıklığı 1.425 mm olan motor 800 mm sele yüksekliğine sahip. Enjeksiyonlu yakıt sistemi ile birlikte sürücüleri karşılayan bu modelin 6 manuel vites özelliği bulunuyor.

Günümüzde ekonomik koşulların verdiği etki ile birlikte sürücüler uygun fiyatlı motosiklet arıyor. Düşük bir fiyata sahip motosikletlerden birisi olan V-Strom 250 ABS kullanıcıya dolu dolu bir macera yaşatıyor. Ormanda, şehirde ve zorlu arazi koşullarında rahatlıkla gidebilen bu aracın fiyatı 62.500 TL olarak açıklanmış olsa da şunu belirtmekte fayda var ki fiyat mağazadan mağazaya değişiklik gösterebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu