Yüksek puan almış spor motosikletler

Yüksek puan almış spor motosikletler özellikle sporcuların ve kaliteli motosiklet kullanmak isteyenlerin ilgisini çeken bir motor türü olmakta.

Spor motosikletler, gücüyle ve yüksek performans ile birlikte ön plana çıkan araçlar olmakta. Sunduğu konfor ve verimlilik ile birlikte hız tutkunları için birebir bir motor türü olan spor motosikletler, özellikle yüksek performansa erişmek isteyenler için tercih ediliyor.

Yüksek puan almış spor motosikletler

Yamaha VMAX

Spor bir motor olan Yamaha VMAX, 1.679 cc silindir hacmine sahip güçlü bir motor olarak sürücüleri karşılıyor. 166.8 nm azami tork ve 200 beygir güce sahip olan bu model, elektrikli motora sahip. 295 kilogram ağırlığı bünyesinde barındıran motosiklet manuel 5 vites içeriyor. Ön freni çift disk olan Yamaha VMAX’ın arka freni tek disk içermekte. Modelin 15 litre yakıt kapasitesine sahip olduğunu da açıklamak gerekiyor.

Yüksek puan almış spor motosikletler

Kawasaki 1400GTR

Yüksek puan almış motosikletler arasında yer alan ve bünyesinde güçlü motor barındıran bir diğer model Kawasaki 1400GTR olarak yer almakta. Spor aracında öne çıkan özellikler arasında güçlü performans bulunuyor. 1.352 cc silindir hacmi ile birlikte sürücüleri karşılayan bu model 160 beygir güce ve 136 nm azami torka sahip. 283 kilogram ağırlığında olan motor elektrik ile birlikte çalışıyor. Manuel 6 vites içeren bu modelin yakıt kapasitesi ise 22 litre olarak açıklanıyor. Çift disk ön frene sahip spor türünde bulunan motorun arka freni tek disk olmakta. Modelin içerisinde ABS sistemi de yer alıyor.

Honda VFR1200F

Güçlü motora sahip bir diğer model Honda VFR1200F olarak karşımıza çıkıyor. 1.237 cc silindir hacmine ev sahipliği yapan bu model 172 beygir gücü ve 129 nm azami torka sahip. 167 kilogram ağırlığı ile birlikte sürücüleri karşılayan Honda VFR1200F, 18.5 litre yakıt kapasitesini bünyesinde barındırıyor. 6 vitese kadar çıkabilen model elektronik bir şekilde ateşleme yapıyor. 4 silindir adedi ile birlikte müşterilerine gövde gösterisi yapabilen modelin tarzı da oldukça güzel.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu