Yüksek puanlı motosiklet modelleri

Yüksek puanlı motosiklet modelleri özellikle motosiklet tutkunlarının merak ettiği bir konu olmakta. Bu konuda yüksek puana sahip motosikletlerden bahsediyor olacağız.

Motosikletler, motosiklet severlerin sıklıkla tercih ettiği bir ulaşım aracı olmakta. Gerek rahatlık bakımından gerek hız bakımından aksiyon dolu bir araç olan motosiklet ile birlikte aralardan dahi rahatlıkla geçilebiliyor. Örneğin bir araba iki bina arası çok dar ise geçemez fakat motor ile birlikte bu aradan geçmek mümkün hale gelir. Bu gibi çeşitli ayrıcalıkları bulunan motorlar ile ilgili bu konuda sizler için en iyi motorlardan söz edeceğiz.

Yüksek puanlı motosiklet modelleri

Kawasaki Ninja H2R

Karşılaştırma sitesinde 100 puana sahip olan Kawasaki Ninja H2R, pek çok uzmandan yüksek not almış durumda. 216 kilogram ağırlığa sahip olan bu motor 310 beygir gücünde çalışıyor. 165 nm azami tork ile birlikte gelen elektrik motoruna sahip bu motorun vites tipi ise manuel olarak yer almakta. 998 cc silindir hacmi ve 17 litre yakıt kapasitesi ile hız tutkunlarının seveceği bir motosiklet olan Kawaaski Ninja H2R, 500.000 liranın üzerinde bir fiyata ev sahipliği yapıyor.

Yüksek puanlı motosiklet modelleri

BMW K 1600 GTL TR Package

Yüksek puanlı motosiklet modelleri arasında yerini alan BMW K 1600 GTL TR Package, 1.649 cc silindir hacmi ile ön plana çıkıyor. Elektrikli bir araç olan bu model, 100 kilometrede 4.6 litre yakıt tüketimi yapıyor. Ulaştığı en yüksek hız saatte 200 kilometre olan motosiklet modelinin ağırlığı 348 kilogram olarak yer alıyor. 175 nm azami torka sahip bu model, manuel vites ile kullanılıyor.

Triumph Rocket III Roadster

Elektrik motoruna sahip bir diğer model olan Triumph Rocket III Roadster, 2.294 cc silindir hacmi ile birlikte geliyor. 24 litre yakıt hacmine sahip olan modelin manuel vitesi bulunuyor. 334 kilogram ağırlığa sahip bu araç 221 nm azami torka sahip. ABS sistemine sahip olan bu motorun henüz Türkiye’de satışı bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu